XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 30
ID: 012030

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Wrzesień 1939 (1961)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
73 x 92,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "M. Krzyżak | 1961"
Na odwrocie odręcznie wypisana metka z Wystawy Jubileuszowej w Krakowie.
Cena wywoławcza:3800 zł
Cena uzyskana:5000 zł