Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 26 | ID: 012026 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Ułani przed chatą |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50,5 x 70 cm 68,5 x 87,5 cm (z oprawą:) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |