XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 26
ID: 012026

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Ułani przed chatą
Technika:olej, płótno
Wymiary:50,5 x 70 cm
68,5 x 87,5 cm (z oprawą:)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:6500 zł