Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 26 | ID: 012026 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Ułani przed chatą |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 50,5 x 70 cm 68,5 x 87,5 cm (z oprawą:) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" |
Cena wywoławcza: | 4000 zł |
Cena uzyskana: | 6500 zł |