Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LIPEŻ Romana
LOT 60 | ID: 012060 |
LIPEŻ Romana BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z prymulkami (1964) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 70 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Lipeż 1964" Na odwrocie odręczna metka z opisem obrazu oraz metka z krakowskiego Biura Wystaw Artystycznych. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 5000 - 7000 zł |