Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 8 | ID: 012008 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok z Orłowa (1927) |
| Technika: | gwasz, tektura |
| Wymiary: | 26 x 40 cm 35 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1927" | |
| Cena wywoławcza: | 5000 zł |
| Cena uzyskana: | 15000 zł |