XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 8
ID: 012008

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Widok z Orłowa (1927)
Technika:gwasz, tektura
Wymiary:26 x 40 cm
35 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1927"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:15000 zł