Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 23 | ID: 012023 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Księżyc nad bazyliką Mariacką |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 69,7 x 50 cm 88 x 68 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Fabijański" Na odwrocie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |