XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 23
ID: 012023

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Księżyc nad bazyliką Mariacką
Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:69,7 x 50 cm
88 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"
Na odwrocie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.
Cena wywoławcza:2800 zł
Cena uzyskana:4400 zł