XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

KUSKOWSKI Stanisław

KUSKOWSKI Stanisław
LOT 64
ID: 012064

KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:R (1994)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 50 cm
103 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.).

Ta oraz inne prace Stanisława Kuskowskiego są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazu]
Estymacja:7000 - 9000 zł