Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
KUSKOWSKI Stanisław
LOT 63 | ID: 012063 |
KUSKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Próba (1991) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 73 x 70 cm 76 x 73 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "St. Kuskowski | "PRÓBA" 1991" Na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu. Praca brała udział w wystawie prezentowanej w Galerii Sztuki ATTIS: Stanisław Kuskowski - Siła przebicia (Kraków, 6-22.11.2014 r.). PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 6000 - 8000 zł |