Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
SASKI Sylweriusz
LOT 17 | ID: 012017 |
SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przy obiedzie (1931) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 114,5 x 154,5 cm 133,5 x 172,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Sylw. Saski | 1931." Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych z 1935 roku. | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 25000 zł |