Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
KONIEWICZ Tadeusz
LOT 24 | ID: 012024 |
KONIEWICZ Tadeusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż zimowy (1943) |
Technika: | akwarela, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 32 x 46 cm (w świetle passe-partout) 55,5 x 68,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "TKoniewicz | 943." PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 4000 - 5000 zł |