XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

KONIEWICZ Tadeusz
LOT 24
ID: 012024

KONIEWICZ Tadeusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż zimowy (1943)
Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:32 x 46 cm (w świetle passe-partout)
55,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "TKoniewicz | 943."

Estymacja:4000 - 5000 zł