XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 10
ID: 012010

Tytuł:Zaduma - kompozycja alegoryczna
Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 48,5 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofmann"
Cena wywoławcza:24000 zł
Cena uzyskana:40000 zł