Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LOT 15 | ID: 012015 |
Tytuł: | Studium twarzy mężczyzny (1954) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 29,5 x 26,8 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "19 WH 54" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |