Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
Kraków - Starowiślna 14, Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne
LOT 14 | ID: 012014 |
Tytuł: | Minaret w Jafie (1945) |
Technika: | kredka, ołówek, tusz, papier |
Wymiary: | 27 x 17 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45" Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. PRACA NIEDOSTĘPNA |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |