XII Aukcja Dzieł Sztuki

14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Kraków - Starowiślna 14,
2
-14 grudnia 2021 - godz. 10.00-18.00

zaloguj się Zaloguj i złóż zlecenie aukcyjne

Licytacja live na portalu

LOT 14
ID: 012014

Tytuł:Minaret w Jafie (1945)
Technika:kredka, ołówek, tusz, papier
Wymiary:27 x 17 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45"
Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.

Estymacja:3000 - 4000 zł