XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 14
ID: 012014

Tytuł:Minaret w Jafie (1945)
Technika:kredka, ołówek, tusz, papier
Wymiary:27 x 17 cm
Sygnowany i opisany l.d.: "Jaffa 29/VI WH 45"
Opisany na odwrocie: "Palestyna", monogram "WH"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.

Estymacja:3000 - 4000 zł