Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 12 | ID: 012012 |
| Tytuł: | Akt męski w pejzażu |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 40,5 x 33 cm 47 x 39,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" | |
| Estymacja: | 10000 - 15000 zł |