XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 12
ID: 012012

Tytuł:Akt męski w pejzażu
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:40,5 x 33 cm
47 x 39,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman"
Estymacja:10000 - 15000 zł