Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
LOT 11 | ID: 012011 |
| Tytuł: | Rozmowa o wieczności (1954) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 93 x 27 cm 106,5 x 40 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 1954" | |
| Cena wywoławcza: | 20000 zł |
| Cena uzyskana: | 26000 zł |