XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

LOT 11
ID: 012011

Tytuł:Rozmowa o wieczności (1954)
Technika:olej, płyta
Wymiary:93 x 27 cm
106,5 x 40 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 1954"
Cena wywoławcza:20000 zł
Cena uzyskana:26000 zł