Krakowski Dom Aukcyjny®XII Aukcja Dzieł Sztuki
14 grudnia (wtorek) 2021 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn |
Kraków - Starowiślna 14,
JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 32 | ID: 012032 |
JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Konie na tle stogów (1932) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 61 x 120 cm 72 x 132,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Z. Józefczyk | 32" | |
| Cena wywoławcza: | 7000 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |