XII Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2021)

JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 32
ID: 012032

JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA

Tytuł:Konie na tle stogów (1932)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:61 x 120 cm
72 x 132,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Z. Józefczyk | 32"
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:7000 zł