Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 64 | ID: 013064 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pomarańczowy tulipan (2017) |
| Technika: | olej, akryl, płótno |
| Wymiary: | 18 x 12,7 cm 24 x 19 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK" Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK" | |
| Cena wywoławcza: | 12000 zł |
| Cena uzyskana: | 13000 zł |