XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

LOT 64
ID: 013064

Tytuł:Pomarańczowy tulipan (2017)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 12,7 cm
24 x 19 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2017 | E. DWURNIK"
Opisany na odwrocie: "2017 | E. DWURNIK"
Cena wywoławcza:12000 zł
Cena uzyskana:13000 zł