Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 1 | ID: 013001 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Odpoczynek żołnierzy napoleońskich (1952) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 33 x 48,3 cm 40,5 x 56 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1952" Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz zarys pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 17000 zł |
| Cena uzyskana: | 20000 zł |