Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
WYCZÓŁKOWSKI Leon
LOT 10 | ID: 013010 |
WYCZÓŁKOWSKI Leon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wnętrze katedry na Wawelu. Arrasy |
Technika: | litografia podkolorowana akwarelą, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 46,5 x 36 cm (w świetle passe-partout) 73 x 61 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany ołówkiem p.d.: "LWyczół" Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy "Leon Wyczółkowski (1852-1936). Wystawa pośmiertna" zorganizowanej w czerwcu 1937 roku. Praca została wymieniona na pozycji nr 197 w wykazie dzieł opublikowanym w katalogu "Leon Wyczółkowski (1852-1936). Wystawa pośmiertna", Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, czerwiec 1937, s. 25. |
Cena wywoławcza: | 4800 zł |
Cena uzyskana: | 10000 zł |