Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał
LOT 46 | ID: 013046 |
GORSTKIN-WYWIÓRSKI Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przedwiośnie |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 20,5 x 30 cm 26 x 35 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. G. Wywiórski" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |