Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
KRZYŻAK Mieczysław
LOT 21 | ID: 013021 |
KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żołnierze przed chatą |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 61 x 81 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |