XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

KRZYŻAK Mieczysław
LOT 21
ID: 013021

KRZYŻAK Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Żołnierze przed chatą
Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Krzyżak"
Cena wywoławcza:4000 zł
Cena uzyskana:4800 zł