XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 7
ID: 013007

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Tytuł:Wybrzeże bałtyckie (1934)
Technika:gwasz, tektura
Wymiary:51 x 97,5 cm
73,5 x 120 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1934"
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:28000 zł