XIII Aukcja Dzieł Sztuki (16 III 2022)

CZAJKOWSKI Stanisław
LOT 37
ID: 013037

CZAJKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Stogi (Holandia) (1914-1917)
Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 45 cm
49 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "ST. CZAJKOWSKI"
Na odwrocie metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z Wystawy Pośmiertnej prezentowanej w gmachu Zachęty (grudzień 1980 - styczeń 1981).
Na odwrocie numery inwentarzowe: "St.Cz. | inw. 282"
Obraz wymieniony na pozycji nr 162 w kategorii malarstwo olejne w katalogu wystawy monograficznej Stanisław Czajkowski (1878-1954), red. B. Mitschein, "Zachęta" Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, grudzień 1980 - styczeń 1981, Warszawa 1981, s. nn
Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:7500 zł