Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
DOMARADZKI Stefan
LOT 48 | ID: 013048 |
DOMARADZKI Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż (1946) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 22 x 27 cm 34 x 39 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "S. de Domaradzki 1946" | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |