Krakowski Dom Aukcyjny®XIII Aukcja Dzieł Sztuki
JÓZEFCZYK Zygmunt
LOT 47 | ID: 013047 |
JÓZEFCZYK Zygmunt BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż ze strumieniem (1914) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 42 x 65,5 cm 50,5 x 73 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Zygmunt Józefczyk | 914" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, drobne spękania malatury oraz zarysowania w lewym górnym rogu. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |