XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 35
ID: 014035

Tytuł:Portret chłopca (1949)
Technika:tusz, ołówek, karton
Wymiary:14 x 8,9 cm
Sygnowany i opisany l.d.: "Wlastimil | Hofman | 22/VII 1949 | Szklarska Poręba"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł