Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 37 | ID: 014037 |
| Tytuł: | Gęsiarz |
| Technika: | tusz, karton |
| Wymiary: | 10,3 x 14,6 cm 18,4 x 25 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman" Lokalnie widoczne zabrudzenia papieru. PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |