XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 37
ID: 014037

Tytuł:Gęsiarz
Technika:tusz, karton
Wymiary:10,3 x 14,6 cm
18,4 x 25 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Wlastimil Hofman"
Lokalnie widoczne zabrudzenia papieru.

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1100 zł