XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 2
ID: 014002

Tytuł:Królik (1955)
Technika:olej, płyta
Wymiary:68 x 87 cm
94,5 x 75,8 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil | Hofman"
Datowany p.d.: "1955"

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

SPRZEDAŻ WARUNKOWA
Cena wywoławcza:32000 zł
Cena uzyskana:32000 zł