Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 18 | ID: 014018 |
| Tytuł: | Ada w pejzażu |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 40 x 30 cm 47 x 36,5 cm (z oprawą) |
| PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
| Estymacja: | 7000 - 9000 zł |