XIV Aukcja Dzieł Sztuki

10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

26 kwietnia - 10 maja 2022 - godz. 10.00-18.00

LOT 18
ID: 014018

Tytuł:Ada w pejzażu
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 30 cm
47 x 36,5 cm (z oprawą)
Uwagi:PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

Ta oraz inne prace Wastimila Hofmana są dostępne w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl
[KONTAKT w sprawie obrazów]
Estymacja:7000 - 9000 zł