XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 18
ID: 014018

Tytuł:Ada w pejzażu
Technika:olej, płyta
Wymiary:40 x 30 cm
47 x 36,5 cm (z oprawą)
PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Estymacja:7000 - 9000 zł Sprzedaż poaukcyjna