XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 17
ID: 014017

Tytuł:Portret Haliny (1965)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:40,5 x 33,2 cm
47,8 x 39,8 cm (z oprawą)
Sygnowany l.g.: "Wlastimil | Hofman"
Datowany l.g.: "1965"
Widoczne spękania podłoża.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:7000 zł