Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
LOT 10 | ID: 014010 |
Tytuł: | Portret księdza |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 94 x 73,5 cm 100,5 x 79,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d. monogramem "WH" Na odwrocie malarskie szkice zwierząt gospodarczych oraz szkic kompozycji z opisem: "Pokusa | św. Antoniego" Widoczny ślad po zagięciu lewego dolnego rogu podłoża. PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. |
Estymacja: | 20000 - 25000 zł |