XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 10
ID: 014010

Tytuł:Portret księdza
Technika:olej, tektura
Wymiary:94 x 73,5 cm
100,5 x 79,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. monogramem "WH"
Na odwrocie malarskie szkice zwierząt gospodarczych oraz szkic kompozycji z opisem: "Pokusa | św. Antoniego"
Widoczny ślad po zagięciu lewego dolnego rogu podłoża.

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.
Estymacja:20000 - 25000 zł Sprzedaż poaukcyjna