Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 8 | ID: 014008 |
| Tytuł: | Jesienny pejzaż |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 122 x 61 cm 129 x 67,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm). PROWENIENCJA: – kolekcja prywatna, – dar od artysty. SPRZEDAŻ WARUNKOWA | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 18000 zł |