XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 8
ID: 014008

Tytuł:Jesienny pejzaż
Technika:olej, płyta
Wymiary:122 x 61 cm
129 x 67,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman"
Obraz składa się z dwóch osobnych płyt (74,8 x 61 cm; 47,2 x 61 cm).

PROWENIENCJA:
– kolekcja prywatna,
– dar od artysty.

SPRZEDAŻ WARUNKOWA
Cena wywoławcza:18000 zł
Cena uzyskana:18000 zł