Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 31 | ID: 014031 |
| Tytuł: | Kobieta (1938) |
| Technika: | tusz, karton |
| Wymiary: | 15,2 x 11,5 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1938" PROWENIENCJA: - kolekcja Heleny Fliszewskiej. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |
| Estymacja: | 2000 - 2600 zł |