XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 31
ID: 014031

Tytuł:Kobieta (1938)
Technika:tusz, karton
Wymiary:15,2 x 11,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil | Hofman | 1938"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Heleny Fliszewskiej.

Obraz dostępny w ofercie galeryjnej na stronie www.galeria-attis.pl
Estymacja:2000 - 2600 zł