Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
LOT 38 | ID: 014038 |
Tytuł: | Odpoczynek (rysunek dwustronny) (1952) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 18,8 x 12,5 cm 24,5 x 18 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany l.d. monogramem "WH" Opisany śr.d.: "Panu Doktorowi | Janowu Freundlichowi pod drzewko | Wlastimil Hofman 1952" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. |
Cena wywoławcza: | 1400 zł |
Cena uzyskana: | 1400 zł |