Krakowski Dom Aukcyjny®XIV Aukcja Dzieł Sztuki
10 maja (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn Licytacja live na portalu |
LOT 38 | ID: 014038 |
| Tytuł: | Odpoczynek (rysunek dwustronny) (1952) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 18,8 x 12,5 cm 24,5 x 18 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d. monogramem "WH" Opisany śr.d.: "Panu Doktorowi | Janowu Freundlichowi pod drzewko | Wlastimil Hofman 1952" PROWENIENCJA: - kolekcja Jana Freundlicha. | |
| Cena wywoławcza: | 1400 zł |
| Cena uzyskana: | 1400 zł |