XIV Aukcja Dzieł Sztuki | Wlastimil Hofman (10 V 2022)

LOT 38
ID: 014038

Tytuł:Odpoczynek (rysunek dwustronny) (1952)
Technika:tusz, papier
Wymiary:18,8 x 12,5 cm
24,5 x 18 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d. monogramem "WH"
Opisany śr.d.: "Panu Doktorowi | Janowu Freundlichowi pod drzewko | Wlastimil Hofman 1952"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Jana Freundlicha.
Cena wywoławcza:1400 zł
Cena uzyskana:1400 zł